Lorem ipsum doloris sit ames
www.kdemipozicia.sk Kdemipozicia.sk
Overenie poskytovatelia
Bez registra
Bez poplatkov
Na zmenku
Užitočné informácie
Podľa kraja
Podľa miest

Daně a mzdy

Aká je minimálna mzda v krajinách EÚ?

10 najčastejších chýb, ktoré majú firmy v daňovom priznaní

Už len pár dní máte na podanie daňového priznania prípadne opravného daňového priznania k dani z príjmov. Uistite sa, že ste sa nedopustili žiadnej z týchto 10 chýb.

Prílohy k elektronickému daňovému priznaniu: pozor na veľkosť a formát

Ak vám zo zákona vyplýva povinnosť komunikovať s daňovým úradom elektronicky, musíte takýmto spôsobom podať daňové priznanie i všetky jeho prílohy. Podať prílohy poštou by vám mohlo spôsobiť problémy.

Podať daňové priznanie elektronicky zvládnete bez väčších problémov. Nezabudnite na prílohy

Podávanie daňového priznania v papierovej podobe je už minulosťou. Na elektronické podanie musíte mať zriadenú tzv. Elektronickú komunikácia s Finančnou správou. Pozor si treba dať aj na počet príloh či kontaktné údaje.

Čo robiť, ak nemáte na zaplatenie dane

Čo robiť, ak nemáte na zaplatenie dane. Návod ako požiadať o odklad dane o splátky dane. Koľko stojí aké sú poplatky, ako napísať žiadosť a prílohy k žiadosti o odklad dane.

3 príklady, kedy osoba nemusí podávať daňové priznanie elektronicky

3 prípady, kedy osoba nemusí podávať daňové priznanie elektronicky. Termín podania daňového priznania sa pomaly blíži. Väčšina fyzických i právnických osôb už podáva daňové priznanie len elektronicky. My sa teraz pozrieme na tie osoby, ktoré nemusia podáv

Na prepočet cudzej meny do daňového priznania musíte použiť tento kurz

Zarábate v inej mene ako v eurách? Ako prepočítať doláre, koruny, forinty či inú menu do daňového priznania. Tu je návod, ktorý kurz sa má, mal by sa alebo môžete použiť.

Čo robiť, keď nestíhate podať daňové priznanie

Čo robiť, keď nestíhate podať daňové priznanie. Ako vybaviť predĺženie lehoty na podanie DP (žiadosť, oznámenie,termíny) Návod do kedy a ako vybaviť odklad DP.

Máte príjmy zo zahraničia? Týchto 5 vecí by ste mali vedieť!

Niekedy nestačí ak sú vaše príjmy v zahraničí zdanené. Daňové priznanie musíte podať aj na Slovensku.

Ako uplatniť daňový bonus v daňovom priznaní 2020

Doklady na daňový bonus k daňovému priznaniu, príklady ako vypočítať sumu bonusu

Užitočné informácie
Kalkulačka splátokKalkulačka RPSNAko nenaletieť na Podvodné pôžičky? 4 rady na čo si dať pozor!ČO JE TO RPMN A ČO OBSAHUJEČO JE TO pôžička na zmenkuHome credit a CetelemPôžičky a zmluvyPôžičkyDôchodky a dávkyPoistenieBývanieÚvery a pôžičkyDane a mzdyÚčty a sporenieAktuality - pôžičky
Zavrieť reklamu