Lorem ipsum doloris sit ames
www.kdemipozicia.sk Kdemipozicia.sk
Overenie poskytovatelia
Bez registra
Bez poplatkov
Na zmenku
Užitočné informácie
Podľa kraja
Podľa miest

Důchody a dávky

Kedy sa vypláca materské a rodičovský príspevok? (presný dátum)

Občania, ktorí sú na materskej alebo rodičovskom príspevku, sú často odkázaní len na finančnú podporu od štátu. Kedy sa tieto peniaze vlastne vyplácajú?

Nezamestnaní nemusia mať nárok na ošetrovné, aj keď sa starajú o dieťa

Kto nemá nárok na ošetrovné v roku 2020? Nezamestnaný si môže platiť odvody a žiadať o ošetrovné. Prvá pomoc od štátu sa zvýšila

Muži, ktorí vychovávali dieťa, pôjdu na dôchodok skôr

Muži, ktorí vychovávali dieťa, majú po novom nižší dôchodkový vek. Prinášame vám príklady a tabuľka dôchodkového veku. Kedy idú muži do dôchodku.

Matky pôjdu do dôchodku skôr. Od nového roku sa im zníži dôchodkový vek.

Ženy, ktoré vychovali dieťa, pôjdu do dôchodku skôr. Od nového roku sa im znižuje dôchodkový vek. Kto ma nárok na kompenzácie a ako budú vyplatené.

O koľko sa zvýšia prídavky na deti, rodičovský príspevok a daňový bonus v roku 2021

O koľko sa zvýšia prídavky na deti, rodičovský príspevok a daňový bonus v roku 2021

13. dôchodok schválený! Koľko eur dôchodcovia v decembri dostanú?

Tabuľka výšky 13. dôchodku podľa súm dôchodku poberateľov. Koľko eur dostanú dôchodcovia v decembri. Vianočný príspevok 2020 nahradí 13.dôchodok

Prídavky na deti v striedavej starostlivosti: dohoda alebo bitka o 25 eur

Je možné striedavé poberanie príspevku?Ako dlho sa vypláca prídavok na dieťa Prídavky však môže poberať iba jeden rodič. Kto má nárok?

Mama aj otec na materskej. Kedy môžu obaja rodičia súčasne poberať materské?

Od roku 2019 môžu byť na materskej dovolenke obaja rodičia súčasne - matka s novonarodeným dieťaťom, otec so starším, napríklad dvojročným dieťatom.

Už aj Sociálna poisťovňa má COVID semafor. Pokiaľ môžete, komunikujte s ňou elektronicky

Sociálna poisťovňa zverejnila Covid semafor pre fungovanie pobočiek. Odporúča tiež elektronickú komunikáciu - ak to nie je nutné, vybavte žiadosť inak ako osobne.

Trinásty dôchodok nahradí vianočný príspevok. Štát dôchodcom nepridá rovnako

Dôchodcovia v minulosti dostávali vianočný príspevok koncom roka, bývalá vláda však schválila 13. dôchodok. V roku 2020 ho penzisti na Slovensku dostanú prvýkrát.

Užitočné informácie
Kalkulačka splátokKalkulačka RPSNAko nenaletieť na Podvodné pôžičky? 4 rady na čo si dať pozor!ČO JE TO RPMN A ČO OBSAHUJEČO JE TO pôžička na zmenkuHome credit a CetelemPôžičky a zmluvyPôžičkyDôchodky a dávkyPoistenieBývanieÚvery a pôžičkyDane a mzdyÚčty a sporenieAktuality - pôžičky
Zavrieť reklamu