Lorem ipsum doloris sit ames
www.kdemipozicia.sk Kdemipozicia.sk
Overenie poskytovatelia
Bez registra
Bez poplatkov
Na zmenku
Užitočné informácie
Podľa kraja
Podľa miest

Pojištění

Ako zmeniť zdravotnú poisťovňu? Ide to aj online, ale len do konca septembra

Zmeniť poisťovňu môžete raz za rok, vždy ku koncu septembra. Urobiť tak môžete osobne, cez telefón alebo pomocou formulára na internete.

Ako a kedy zmeniť poisťovňu pri povinnom zmluvnom poistení (PZP)?

Nie ste spokojní s cenou alebo službami svojej poisťovne? Výpoveď treba doručiť najneskôr 6 týždňov pred ukončením poistného obdobia.

Poistenie pre školáka: kedy sa oplatí a čo všetko by malo obsahovať

Detské poistenie je už na Slovensku známy pojem, avšak ešte stále nie je tak populárne ako v zahraničí. Oplatí sa vôbec riešiť poistenie pre školopovinné dieťa?

Čo si o poistení myslia Slováci a aké majú od neho očakávania

Aké majú Slováci očakávania od poisťovne? Aké sú nároky na uzatvorenie poistenia? Aké pocity by mala v ľuďoch vzbudzovať komerčná poisťovňa? Aké sú mýty o poistení?

Viete, ako dlho platí lekársky predpis? Vďaka eReceptu aj jeden rok

Ako dlho platí lekársky predpis na lieky? Ako dlho platia predpisy na zdravotnícke pomôcky? Čo robiť, ak lekáreň nemá daný liek k dispozícii?

Ako sa poistiť proti terorizmu a aké krytie ponúkajú poisťovne?

Riziko teroristických útokov je posledné roky vysoké a to bez ohľadu na to, v ktorej časti sveta sa nachádzate. Teroristickému útoku neviete predísť, správne poistenie však môže pokryť takto spôsobené škody.

Samotné poistenie vám chatu pred vykradnutím neochráni

Čo ovplyvňuje výšku poistného, aké poistenie chráni chaty a chalupy proti rizikám živelným i ostatnými?

Budete hradiť škodu na zdraví, ak zraníte spoluhráča pri futbale?

Dodržujete všetky zákonné povinnosti v snahe vyhnúť sa plateniu za spôsobenú škodu? Podľa zákona k zodpovednosti za škodu postačí, ak si nepočínate tak, aby k škode nedošlo.

Cestovné poistenie na dovolenku: kde nájsť to najvýhodnejšie? (porovnanie)

Ak cestujete na dovolenku, treba myslieť aj na to, aby boli všetci cestujúci poistení. Pre pravidelných turistov sa oplatí celoročné poistenie, pre občasných zase krátkodobé cestovné poistenie. Ktoré cestovné poistenie je výhodné?

KVÍZ: Čo hrozí, ak nemáte PZP a prečo sa oplatí životná poistka?

Viete, čo všetko vám hrozí, ak nemáte PZP? Máte prehľad o tom, prečo sa oplatí životná poistka? Vyskúšajte si náš krátky test.

Užitočné informácie
Kalkulačka splátokKalkulačka RPSNAko nenaletieť na Podvodné pôžičky? 4 rady na čo si dať pozor!ČO JE TO RPMN A ČO OBSAHUJEČO JE TO pôžička na zmenkuHome credit a CetelemPôžičky a zmluvyPôžičkyDôchodky a dávkyPoistenieBývanieÚvery a pôžičkyDane a mzdyÚčty a sporenieAktuality - pôžičky
Zavrieť reklamu