Lorem ipsum doloris sit ames
www.kdemipozicia.sk Kdemipozicia.sk
Overenie poskytovatelia
Bez registra
Bez poplatkov
Na zmenku
Užitočné informácie
Podľa kraja
Podľa miest

Pojištění

Máte dlh na zdravotnom poistení? Takto si to ľahko skontrolujete

Zabudli ste zaplatiť zdravotné odvody? Alebo to za vás nespravil váš zamestnávateľ? To, či ste dlžník si môžete skontrolovať aj na webe.

Zaplavilo vám pozemok či dom? Rady ako postupovať pri hlásení škôd

Tohtoročný október sa na Slovensku niesol v znamení výdatných dažďov. Klientom poisťovní búrky priniesli státisícové škody.

Môže vyriešiť zabuchnuté dvere či náhradné ubytovanie. Prečo sa oplatí poistenie majetku?

Na poistenie majetku sa môžete spoľahnúť nielen pri poistnej udalosti, ale aj v prípade neočakávaných situácií. Už v rámci základného balíka asistenčných služieb, ktorý získavajú klienti k poisteniu automaticky a úplne zadarmo, je možné využiť pomoc techn

Zmena zdravotnej poisťovne? Najvyšší čas tak urobiť

Potrebujete resp. chcete zmeniť zdravotnú poisťovňu? Žiadosť musíte stihnúť podať do konca septembra.

Cestovanie za sezónnou prácou: kde vám nepreplatia liečbu na COVID-19?

Druhá vlna koronavírusu môže v Európe kedykoľvek udrieť. Ako sa pred ňou môžu chrániť sezónni pracovníci tento rok v lete? Sezónnou práca: kde vám nepreplatia liečbu na COVID-19?

Nehoda v zahraničí: Ako postupovať a čo vybaviť najskôr?

Nehoda v zahraničí: Ako postupovať a čo vybaviť najskôr? Po nehode sa uistite, či sú všetci účastníci v poriadku, kontaktujte políciu i asistenčné služby svojej poisťovne.

Dá sa poistiť pred búrkou alebo silným dažďom?

Základné poistenie majetku na blesky stačiť nemusí. Väčšinou však náklady spojené s ničivou búrkou alebo záplavami kryje poistenie nehnuteľnosti, prípadne rôzne pripoistenia.

Ako si poistiť mobil? Dá sa to už viacerými spôsobmi, aj kreditkou či cez operátora

Smartfón alebo mobil už nemusí byť nový na to aby vám ho poistili. Takisto už to nemusí byť len formou poistenia domácnosti.

Jazdíte menej autom? PZP vás po novom môže vyjsť lacnejšie

Povinné zmluvné poistenie na aute bude po pandémii COVID-19 spravodlivejšie. Ak totiž ročne najazdíte do 5-tisíc kilometrov, budete mať nárok na zľavu.

Choroba či úraz v zahraničí: ako postupovať?

Počas dovolenky často žijeme intenzívnejšie, športujeme, relaxujeme a robíme veci, na ktoré počas roka nemáme čas. Čo robiť v prípade, že sa na dovolenke zraníte, ochoriete alebo prídete k úrazu?

Užitočné informácie
Kalkulačka splátokKalkulačka RPSNAko nenaletieť na Podvodné pôžičky? 4 rady na čo si dať pozor!ČO JE TO RPMN A ČO OBSAHUJEČO JE TO pôžička na zmenkuHome credit a CetelemPôžičky a zmluvyPôžičkyDôchodky a dávkyPoistenieBývanieÚvery a pôžičkyDane a mzdyÚčty a sporenieAktuality - pôžičky
Zavrieť reklamu