Lorem ipsum doloris sit ames
www.kdemipozicia.sk Kdemipozicia.sk
Overenie poskytovatelia
Bez registra
Bez poplatkov
Na zmenku
Užitočné informácie
Podľa kraja
Podľa miest

Pojištění

Poistenie bývania. Ste si istí, že vás skutočne chráni?

Ako si správne nastaviť poistenie domácnosti a nehnuteľnosti. Správna poistná suma a vhodné krytie rizík.

Poistenie dieťaťa na lyžiarsky výcvik? Na svahu ho chráni skipas, mimo svahu úrazové poistenie

Pri skupinovom zájazde za účelom lyžiarskeho výcviku by poistenie mala organizovať škola alebo združenie. Ak chcete, môžete dieťa iniciatívne poistiť aj individuálne.

100 eur na zuby, zľavy do kúpeľov i na lieky. Benefity poisťovní pre rok 2020 (porovnanie)

Zdravotné poisťovne lákajú poistencov okrem iného aj svojimi benefitmi. Porovnali sme ponuku výhod zdravotných poisťovní. Najviac peňazí dostanete späť za lieky či zubnú starostlivosť. Populárne sú aj zľavy na wellness či kúpele.

Životné poistenie. Ešte stále sa oplatí?

Pre koho je výhodné životné poistenie. Ako ho nastaviť, aby čo najlepšie vyhovovalo potrebám a krylo riziká. Kedy je ŽP zbytočné.

Horiace sviečky a skratovaná kuchyňa: najčastejšie poistné udalosti na sviatky

Silvester či Vianoce vás môžu vyjsť drahšie ako po ostatné roky. Stačí ak si nedáte pozor a nemáte postačujúce poistenie bytu či domácnosti.

Tipy, ako získať najlacnejšie povinné zmluvné poistenie (PZP)?

Povinné zmluvné poistenie si klienti radi vyberajú najmä podľa ceny. Ak túžite platiť čo najmenej, poradíme vám, na čo sa zamerať.

PZP: Bez poistky môžete prísť o milióny

Ako získať najvýhodnejšie povinné zmluvné poistenie

Ako platiť odvody do Sociálnej poisťovne (kompletný návod)

Ak ste samostatne zárobkovo činná osoba a váš príjem presiahne určitú hranicu, po uplynutí 12-mesačnej lehoty máte povinnosť platiť odvody do Sociálnej poisťovne. V dnešnom článku si rozoberieme všetko potrebné k tejto téme.

Ako platiť odvody do zdravotnej poisťovne (kompletný návod)

Povinnosť platiť zdravotné odvody vyplýva zo zákona. Až na pár výnimiek ho platia všetky SZČO i podnikatelia, za zamestnancov uhrádza zdravotné poistenie zamestnávateľ.

Poistenie na lyžovačku v zahraničí. Ako sa poistiť najvýhodnejšie?

Švajčiarsko, Rakúsko, talianske Alpy. To všetko sú miesta, kde už nadšenci lyží môžu ochutnať prvé zasnežené zjazdovky. K povinnej výbave lyžiara, ktorý mieri za hranice, je však potrebné pribaliť aj poistenie, ktoré na svahu bude kryť jeho aj okolie.

Užitočné informácie
Kalkulačka splátokKalkulačka RPSNAko nenaletieť na Podvodné pôžičky? 4 rady na čo si dať pozor!ČO JE TO RPMN A ČO OBSAHUJEČO JE TO pôžička na zmenkuHome credit a CetelemPôžičky a zmluvyPôžičkyDôchodky a dávkyPoistenieBývanieÚvery a pôžičkyDane a mzdyÚčty a sporenieAktuality - pôžičky
Zavrieť reklamu