Lorem ipsum doloris sit ames
www.kdemipozicia.sk Kdemipozicia.sk
Overenie poskytovatelia
Bez registra
Bez poplatkov
Na zmenku
Užitočné informácie
Podľa kraja
Podľa miest

Pojištění

Cestovanie za sezónnou prácou: kde vám nepreplatia liečbu na COVID-19?

Druhá vlna koronavírusu môže v Európe kedykoľvek udrieť. Ako sa pred ňou môžu chrániť sezónni pracovníci tento rok v lete? Sezónnou práca: kde vám nepreplatia liečbu na COVID-19?

Nehoda v zahraničí: Ako postupovať a čo vybaviť najskôr?

Nehoda v zahraničí: Ako postupovať a čo vybaviť najskôr? Po nehode sa uistite, či sú všetci účastníci v poriadku, kontaktujte políciu i asistenčné služby svojej poisťovne.

Dá sa poistiť pred búrkou alebo silným dažďom?

Základné poistenie majetku na blesky stačiť nemusí. Väčšinou však náklady spojené s ničivou búrkou alebo záplavami kryje poistenie nehnuteľnosti, prípadne rôzne pripoistenia.

Ako si poistiť mobil? Dá sa to už viacerými spôsobmi, aj kreditkou či cez operátora

Smartfón alebo mobil už nemusí byť nový na to aby vám ho poistili. Takisto už to nemusí byť len formou poistenia domácnosti.

Jazdíte menej autom? PZP vás po novom môže vyjsť lacnejšie

Povinné zmluvné poistenie na aute bude po pandémii COVID-19 spravodlivejšie. Ak totiž ročne najazdíte do 5-tisíc kilometrov, budete mať nárok na zľavu.

Choroba či úraz v zahraničí: ako postupovať?

Počas dovolenky často žijeme intenzívnejšie, športujeme, relaxujeme a robíme veci, na ktoré počas roka nemáme čas. Čo robiť v prípade, že sa na dovolenke zraníte, ochoriete alebo prídete k úrazu?

Cestovné poistenie počas pandémie - dá sa poistiť proti COVID-19?

Počas pandémie kryje cestovné poistenie zväčša len liečebné náklady, nie karanténu.

Ako cestovať bezpečne v čase korony?

Hranice sa otvárajú, dovolenky naberajú na atraktivite, ale koronavírus očividne nepovedal posledné slovo. Najbližšie mesiace a možno roky bude nutné zvyknúť si na cestovanie v tieni hygienických opatrení. Ako to zvládnuť?

Životné poistenie môžete zrušiť viacerými spôsobmi. Neplatenie poistného nie je riešenie

Ak si viac nemôžete dovoliť platiť životné poistenie, môžete ho zrušiť. Za prvé dva roky ale nemusíte dostať z poistky späť nič.

Kúpa garáže: ako si správne vybrať a aké povinnosti vás čakajú?

Čo všetko treba spraviť po kúpe garáže? Pripravili sme praktický článok, ktorý vás prevedie výberom garáže, prihlásením a poistením.

Užitočné informácie
Kalkulačka splátokKalkulačka RPSNAko nenaletieť na Podvodné pôžičky? 4 rady na čo si dať pozor!ČO JE TO RPMN A ČO OBSAHUJEČO JE TO pôžička na zmenkuHome credit a CetelemPôžičky a zmluvyPôžičkyDôchodky a dávkyPoistenieBývanieÚvery a pôžičkyDane a mzdyÚčty a sporenieAktuality - pôžičky
Zavrieť reklamu