Lorem ipsum doloris sit ames
www.kdemipozicia.sk Kdemipozicia.sk
Overenie poskytovatelia
Bez registra
Bez poplatkov
Na zmenku
Užitočné informácie
Podľa kraja
Podľa miest

Pojištění

PZP: Bez poistky môžete prísť o milióny

Ako získať najvýhodnejšie povinné zmluvné poistenie

Ako platiť odvody do Sociálnej poisťovne (kompletný návod)

Ak ste samostatne zárobkovo činná osoba a váš príjem presiahne určitú hranicu, po uplynutí 12-mesačnej lehoty máte povinnosť platiť odvody do Sociálnej poisťovne. V dnešnom článku si rozoberieme všetko potrebné k tejto téme.

Ako platiť odvody do zdravotnej poisťovne (kompletný návod)

Povinnosť platiť zdravotné odvody vyplýva zo zákona. Až na pár výnimiek ho platia všetky SZČO i podnikatelia, za zamestnancov uhrádza zdravotné poistenie zamestnávateľ.

Poistenie na lyžovačku v zahraničí. Ako sa poistiť najvýhodnejšie?

Švajčiarsko, Rakúsko, talianske Alpy. To všetko sú miesta, kde už nadšenci lyží môžu ochutnať prvé zasnežené zjazdovky. K povinnej výbave lyžiara, ktorý mieri za hranice, je však potrebné pribaliť aj poistenie, ktoré na svahu bude kryť jeho aj okolie.

Uvažujete o životnej poistke? Najprv si položte týchto 5 otázok

Prinášame 5 užitočných odpovedí na najčastejšie otázky v súvislosti so životným poistením, ktoré vám pomôžu lepšie pochopiť jeho význam.

Poistenie do hôr vybavíte aj po ceste. Nepodceňte ho, prípadný zásah vrtuľníkom vás môže finančne zruinovať

Čo všetko obsahuje poistenie na hory? Na ktoré hory na Slovensku treba poistenie? Koľko stojí záchrana na horách? Ako si vybrať najvhodnejšie poistenie.

Ako zmeniť zdravotnú poisťovňu? Ide to aj online, ale len do konca septembra

Zmeniť poisťovňu môžete raz za rok, vždy ku koncu septembra. Urobiť tak môžete osobne, cez telefón alebo pomocou formulára na internete.

Ako a kedy zmeniť poisťovňu pri povinnom zmluvnom poistení (PZP)?

Nie ste spokojní s cenou alebo službami svojej poisťovne? Výpoveď treba doručiť najneskôr 6 týždňov pred ukončením poistného obdobia.

Poistenie pre školáka: kedy sa oplatí a čo všetko by malo obsahovať

Detské poistenie je už na Slovensku známy pojem, avšak ešte stále nie je tak populárne ako v zahraničí. Oplatí sa vôbec riešiť poistenie pre školopovinné dieťa?

Čo si o poistení myslia Slováci a aké majú od neho očakávania

Aké majú Slováci očakávania od poisťovne? Aké sú nároky na uzatvorenie poistenia? Aké pocity by mala v ľuďoch vzbudzovať komerčná poisťovňa? Aké sú mýty o poistení?

Užitočné informácie
Kalkulačka splátokKalkulačka RPSNAko nenaletieť na Podvodné pôžičky? 4 rady na čo si dať pozor!ČO JE TO RPMN A ČO OBSAHUJEČO JE TO pôžička na zmenkuHome credit a CetelemPôžičky a zmluvyPôžičkyDôchodky a dávkyPoistenieBývanieÚvery a pôžičkyDane a mzdyÚčty a sporenieAktuality - pôžičky
Zavrieť reklamu