Lorem ipsum doloris sit ames
www.kdemipozicia.sk Kdemipozicia.sk
Overenie poskytovatelia
Bez registra
Bez poplatkov
Na zmenku
Užitočné informácie
Podľa kraja
Podľa miest

Účty a spoření

Kedy stratí auto najviac zo svojej hodnoty? Cena ide nadol už po odchode zo showroomu

Autá z „veľkej trojky“ - Audi, BMW a Mercedes, stratia za tri roky aj vyše 50 percent ceny. Všetky nové autá však výrazne strácajú hodnotu ihneď po kúpe.

Pravidlá pravidelného investovania. Prečo je výhodnejšie ako jednorazové?

Chcete začať sporiť a investovať, ale nemáte veľký kapitál? Nevadí, pravidelné investovanie menších čiastok môže byť dokonca omnoho výhodnejšie, ako jedna veľká investícia.

Čo robiť s peniazmi pri poklese trhov?

Úroky na termínovaných vkladoch dlhodobo padali a to mnohých Slovákov inšpirovalo k investovaniu do podielových fondov, akcií, dlhopisov, či indexových fondov. Často bez toho, aby vedeli, čo robiť, ak sa na trhy raz nebude usmievať šťastie a začnú klesať.

Ako zarobiť na internete a neprísť o peniaze

Blog a reklama, e-shopy, people-to-people pôžičky, ghostwriting, vyučujte online a ďalšie možnosti ako zarobiť na internete:

Ako najvýhodnejšie a najľahšie kupovať a predávať kryptomeny?

Ako však reálne peniaze premeniť na virtuálnu menu a naopak mnoho ľudí stále nevie. Ako si vybrať najvýhodnejšiu burzu a zmenáreň na kryptomeny?

Indexové fondy. Sú vhodným riešením pri páde trhov?

Aké sú pre a proti investovania do indexových fondov? Čo na to hovoria odborníci?

Investičné fondy: aké sú príležitosti a riziká investovania?

Aké sú investičné príležitosti na Slovensku? Aké riziká so sebou prináša investovanie na Slovensku? Ako si správne vyberať medzi investičnými fondmi?

Bitcoiny, kryptomeny a ich budúcnosť v roku 2019

Čo čaká virtuálne meny v blízkej budúcnosti? Odborníci sa zhodujú, že pôjde opäť o turbulentný rok. Vznikajú stále nové meny a napríklad bitcoin má aj napriek veľkému úpadku ešte stále omnoho vyššiu hodnotu ako pred rokmi.

Kde a ako investovať v roku 2019?

Rok 2019 je v plnom prúde a ak ho chcete využiť na investovanie, je najvyšší čas rozhodnúť sa, kam financie smerovať. Pretože ako sa hovorí, každý deň, keď peniaze nepracujú, tak vy prerábate.

Ako dostať firmu na burzu cenných papierov

Vstup spoločnosti na burzu je významná udalosť, na ktorú je potrebné sa patrične pripraviť.

Užitočné informácie
Kalkulačka splátokKalkulačka RPSNAko nenaletieť na Podvodné pôžičky? 4 rady na čo si dať pozor!ČO JE TO RPMN A ČO OBSAHUJEČO JE TO pôžička na zmenkuHome credit a CetelemPôžičky a zmluvyPôžičkyDôchodky a dávkyPoistenieBývanieÚvery a pôžičkyDane a mzdyÚčty a sporenieAktuality - pôžičky
Zavrieť reklamu