Lorem ipsum doloris sit ames
www.kdemipozicia.sk Kdemipozicia.sk
Overenie poskytovatelia
Bez registra
Bez poplatkov
Na zmenku
Užitočné informácie
Podľa kraja
Podľa miest

Účty a spoření

Investičné príležitosti roka 2020. Tieto by vám nemali uniknúť

Kam investovať a aké sú investičné príležitosti v roku 2020.

Ako nepodľahnúť falošným reklamám na kryptomeny

Na sociálnych sieťach a na internete sa neustále objavujú rôzne falošné správy, maily a hoaxy. V týchto dňoch zahltili internet falošné reklamy, ktoré sľubujú vysoký zisk, ak zainvestujete do kryptomien.

Kedy stratí auto najviac zo svojej hodnoty? Cena ide nadol už po odchode zo showroomu

Autá z „veľkej trojky“ - Audi, BMW a Mercedes, stratia za tri roky aj vyše 50 percent ceny. Všetky nové autá však výrazne strácajú hodnotu ihneď po kúpe.

Pravidlá pravidelného investovania. Prečo je výhodnejšie ako jednorazové?

Chcete začať sporiť a investovať, ale nemáte veľký kapitál? Nevadí, pravidelné investovanie menších čiastok môže byť dokonca omnoho výhodnejšie, ako jedna veľká investícia.

Čo robiť s peniazmi pri poklese trhov?

Úroky na termínovaných vkladoch dlhodobo padali a to mnohých Slovákov inšpirovalo k investovaniu do podielových fondov, akcií, dlhopisov, či indexových fondov. Často bez toho, aby vedeli, čo robiť, ak sa na trhy raz nebude usmievať šťastie a začnú klesať.

Ako zarobiť na internete a neprísť o peniaze

Blog a reklama, e-shopy, people-to-people pôžičky, ghostwriting, vyučujte online a ďalšie možnosti ako zarobiť na internete:

Ako najvýhodnejšie a najľahšie kupovať a predávať kryptomeny?

Ako však reálne peniaze premeniť na virtuálnu menu a naopak mnoho ľudí stále nevie. Ako si vybrať najvýhodnejšiu burzu a zmenáreň na kryptomeny?

Indexové fondy. Sú vhodným riešením pri páde trhov?

Aké sú pre a proti investovania do indexových fondov? Čo na to hovoria odborníci?

Investičné fondy: aké sú príležitosti a riziká investovania?

Aké sú investičné príležitosti na Slovensku? Aké riziká so sebou prináša investovanie na Slovensku? Ako si správne vyberať medzi investičnými fondmi?

Bitcoiny, kryptomeny a ich budúcnosť v roku 2019

Čo čaká virtuálne meny v blízkej budúcnosti? Odborníci sa zhodujú, že pôjde opäť o turbulentný rok. Vznikajú stále nové meny a napríklad bitcoin má aj napriek veľkému úpadku ešte stále omnoho vyššiu hodnotu ako pred rokmi.

Užitočné informácie
Kalkulačka splátokKalkulačka RPSNAko nenaletieť na Podvodné pôžičky? 4 rady na čo si dať pozor!ČO JE TO RPMN A ČO OBSAHUJEČO JE TO pôžička na zmenkuHome credit a CetelemPôžičky a zmluvyPôžičkyDôchodky a dávkyPoistenieBývanieÚvery a pôžičkyDane a mzdyÚčty a sporenieAktuality - pôžičky
Zavrieť reklamu