Lorem ipsum doloris sit ames
www.kdemipozicia.sk Kdemipozicia.sk
Overenie poskytovatelia
Bez registra
Bez poplatkov
Na zmenku
Užitočné informácie
Podľa kraja
Podľa miest

Účty a spoření

Ako si nastaviť investičné portfólio po kríze?

Finančné trhy prekvapil v úvode tohto roka rýchly pád strmhlav nadol. S tým súvisel aj pokles mnohých fondov a úspor miliónov ľudí. Najhoršie časy sa zdajú zažehnané, no tie neisté sa ešte neskončili. Ako počas nich investovať?

Komentár: IPO Warner Music „bodovalo“ napriek koronakríze

Hudobné vydavateľstvo Warner Music sa počas uplynulej stredy vrátilo na burzu a stalo sa zatiaľ najväčším IPO roku 2020. A to napriek tomu, že niektoré firmy svoj vstup aktuálne odkladajú kvôli pandémii COVID-19.

Zarábať pri poklese trhov nie je zložité. Viete ako na to?

Trhy sú ako na hojdačke, ale poklesy môžu znamenať, že zarobíte. Stačí sa riadiť správnymi rozhodnutiami a nepanikáriť. V každej kríze nakoniec zvíťazia tí, ktorí konajú vďaka premyslenej stratégii, ktorá vedie k výsledkom.

Kryptomeny. Bezpečný prístav alebo odvážny hazard?

Kryptomeny. Bezpečný prístav alebo odvážny hazard?

Investičné alternatívy v čase klesajúcich trhov? Akcie opäť porastú!

Čo robiť, keď mi úspory klesli o tretinu? Ako zarobiť pri páde akcií. Investičné alternatívy v čase klesajúcich trhov? Akcie opäť porastú!

Zdecimuje koronavírus naše úspory?

Zdecimuje koronavírus naše úspory? Aké sú dopady epidémie ako SAARS, Koronavírus či iné na peniaze a úspory. Aká je cena akcií, dlhopisov a zlata kvoli koronavírusu.

Je zlato nad zlato? Kedy investovať do zlata a kedy radšej nie?

Je zlato nad zlato? Kedy investovať do zlata a kedy radšej nie? Zlato neprináša úrok, dividendy. Zlato ako doplnok. Chcete uchovať peniaze? Potom zlato áno. Chcete zarobiť? Potom zlato radšej nie.

Investičné príležitosti roka 2020. Tieto by vám nemali uniknúť

Kam investovať a aké sú investičné príležitosti v roku 2020.

Ako nepodľahnúť falošným reklamám na kryptomeny

Na sociálnych sieťach a na internete sa neustále objavujú rôzne falošné správy, maily a hoaxy. V týchto dňoch zahltili internet falošné reklamy, ktoré sľubujú vysoký zisk, ak zainvestujete do kryptomien.

Kedy stratí auto najviac zo svojej hodnoty? Cena ide nadol už po odchode zo showroomu

Autá z „veľkej trojky“ - Audi, BMW a Mercedes, stratia za tri roky aj vyše 50 percent ceny. Všetky nové autá však výrazne strácajú hodnotu ihneď po kúpe.

Užitočné informácie
Kalkulačka splátokKalkulačka RPSNAko nenaletieť na Podvodné pôžičky? 4 rady na čo si dať pozor!ČO JE TO RPMN A ČO OBSAHUJEČO JE TO pôžička na zmenkuHome credit a CetelemPôžičky a zmluvyPôžičkyDôchodky a dávkyPoistenieBývanieÚvery a pôžičkyDane a mzdyÚčty a sporenieAktuality - pôžičky
Zavrieť reklamu